برد نسوز – سرامیک فایبر

نخ نسوز

portfolio
portfolio
Project Info
  • Location: تهران ، میدان امام خمینی ، خیابان امیر کبیر ، نبش سعدی جنوبی ، شماره 561 33928001 021 33924005 021 33924007 021
  • Category: عایق های حرارتی و برودتی
Project Details
الياف سراميكي در حقيقت فيبرهاي سيليكات آلومينيوم مي باشند كه از ذوب و دميدن مذاب كائولن با درصد آلو مينای بالا و يا مواد مرسوم تري شامل تركيبي از پودر خالص آلومينا و سيليس مخلوط شده تشكيل ميگردد . مخلوط آلومينا و سيليس پس از ذوب دركوره قوس الكتريكي در دمايي حدود 2000ºC بوسيله هواي فشرده دميده ميشود و يا بروي غلتكهاي چرخان بوسيله نيروي گريز از مركز به الياف تبديل ميشوند . در حين دمش ، جريان مذاب به قطرات كوچكي تبديل مي شود كه در ادامه پروسه به صورت الياف كشيده ميشوند.
More Project Details

برد نسوز سرامیک فایبر

این محصول دراصل نوعي كامپوزيت از الياف نسوز سراميكي است که مقاومت بالايي در برابر لب پرشدن ، شوك های حرارتي و سایش دارد و معمولا توسط مذاب فلزات غيرآهني ، تر نمی شوند ویکی ازمزیتهای برد سرامیکی برش آسان آن است. برد سرامیکی داراي درصد پائيني چسب آلي جهت بهبود استحكام است كه در دمايي در حدود 100 درجه در اولين مرحله پخت خواهد سوخت و مشکلی برای کوره ایجاد نخواهدکرد.
سرامیک فایبر که یک پارچه غیر بافته که بر اساس فیبر سرامیک آلومینیوم سیلیکات ساخته شده است. این یک فرایند کاغذ سازی مخصوص با الیاف که با خلوص بالا است. فن آوری پیشرفته تولید این محصول باعث می شود که توزیع فیبر بسیار خوبی داشته باشد، ضخامت کاغذ و وزن واحد نیز تحت کنترل شدید قرار می گیرد.

پارچه سرامیک یک پارچه بافته شده از فیبر کربن آلومینا با کیفیت بالا و به ویژه مکانیکی سوزنی برای افزایش استحکام کششی و یکپارچگی سطح در شکل نخ از الیاف سرامیکی است. این را می توان برای برنامه های با درجه حرارت بالا تا 2300  استفاده می شود. پارچه های فیبر سرامیکی دارای ویژگی های عالی از هدایت حرارتی سبک، هدایت حرارتی پایین و مقاومت شیمیایی مقاوم در مقابل بسیاری از عوامل خوردگی است. این پارچه به طور گسترده ای در جوشکاری، کارخانجات ریخته گری، آلومینیوم و کارخانه های فولاد، عایق دیگ و مهر و موم، کارخانه های کشتیرانی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و کارخانه های شیمیایی استفاده می شود.

ویژگی کاغذ فیبر سرامیک

قدرت مکانیکی بالا
برش یا نصب آسان 
مقاومت در برابر فشاری بالا
مقاومت سایشی عالی
عملکرد عایق عالی
پایداری شیمیایی 
هدایت الکتریکی پایین
مقاومت عالی در برابر خوردگی و رطوبت
خوب برای خمیر برش و مهر و موم خودکار

مشخصات برد نسوز سرامیک فایبر

رنگ سفید، سبک وزن و انعطاف پذیر
اسیدهای غیر آلی- دود آزاد
الیاف سبک برای محدوده های مختلف وزن بار.
استفاده چندگانه برای محافظت از آتش سوزی.
ظرفیت محدوده دما: برای استفاده تا 2300 درجه فارنهایت

 

شرایط برد نسوز سرامیک فایبر

مهر و موم حرارتی دستگاه
تیراندازی در هواپیما مقاوم در برابر آتش
خطوط اتاق بخاری احتراق
تهیه نسخه پشتیبان برای ورقه های فلزی
بالشتک بالا
عایق حرارتی و الکتریکی
عایق پشتیبان مقاوم در برابر حرارت

Enter your keyword