نوار نسوز

نخ نسوز

portfolio
portfolio
Project Info
  • Location: تهران ، میدان امام خمینی ، خیابان امیر کبیر ، نبش سعدی جنوبی ، شماره 561 تلفن : 33928001 021 33924005 021 33924007 021
  • Category: نوار نسوز
Project Details
نوار بهداشتی ضد آتش یک جزء ضد آتش مصنوعی برای ساخت و ساز است. این به طور گسترده ای برای مهر و موم مقاوم در برابر آتش از انواع درب های فولادی مقاوم در برابر آتش و درب های مقاوم در برابر آتش استفاده می شود، همچنین می تواند به عنوان اجزای آتش سوزی وسایل نقلیه و کشتی استفاده می شود. این شامل نوار انعطاف پذیر و مقاوم در برابر آتش سوزی و نوار سایز مخصوص اندازه. می توان آن را با توجه به نیاز به کاربرد محلی سازی آن طراحی کرد
More Project Details

نوار نسوز

توضیحات محصول نوار نسوز
نوار بهداشتی ضد آتش یک جزء ضد آتش مصنوعی برای ساخت و ساز است. این به طور گسترده ای برای مهر و موم مقاوم در برابر آتش از انواع درب های فولادی مقاوم در برابر آتش و درب های مقاوم در برابر آتش استفاده می شود، همچنین می تواند به عنوان اجزای آتش سوزی وسایل نقلیه و کشتی استفاده می شود. این شامل نوار انعطاف پذیر و مقاوم در برابر آتش سوزی و نوار سایز مخصوص اندازه. می توان آن را با توجه به نیاز به کاربرد محلی سازی آن طراحی کرد. همچنین دارای اثر مهر و موم و عالی است. هنگام برخورد آتش، بدون سوزاندن به سرعت در حال گسترش است. نرخ گسترش می تواند تا 10 تا 15 بار باشد. کیفیت با استاندارد ملی GB 16807-2009 مطابقت دارد.

نوار های نسوز، برای عایق بندی حرارتی و در برخی کارخانجات در جهت عایق بندی الکتریکی کاربرد دارند. نوار نسوز همانند دیگر محصولات مرتبط با پارچه نسوز، بسته به جنس الیاف به کار رفته در آن ، ویژگی های متمایزی خواهد داشت. نوار نسوز در اندازه ها و عرض های متفاوت قابل عرضه می باشد.
پارچه های نسوز در انواع متفاوتی همچون نخ ، طناب ، پارچه و نوار نسوز می باشند. معمولا این پارچه ها از الیافی مانند الیافت شیشه یا فایبرگلاس و الیاف سرامیک یا فایبر سرامیک ساخته شده اند. همچنین برای پارچه های نسوز خاص تر ، الیافی نظیر سیلیکا ، آرامید ، گرافیت و …. ممکن است به کار رود.
برای افزایش مقاومت مکانیکی و شیمیایی ، گاهی اوقات پارچه نسوز را با فویل آلومینیوم پوشش می دهند که باعث می شود آسیب کمتری به پارچه رسیده و تحمل حرارتی آن تا هشت صد درجه برسد.

ویژگی ها نوار نسوز

A. تولید شده توسط روش های ترکیبی extruted ترکیب، طول مهر و موم می تواند سفارشیبا توجه به نیاز مشتری.
B. سه سطح مهر و موم بسته بندی شده، زیبا و با دوام است.

اندازه نوار نسوز
1.5x10mm 1.5x15mm 1.5×20 میلی متر
2x10mm 2x15mm 2x20mm 2x40mm
4x10mm 4x15mm 4x20mm 4x40mm
اندازه را می توان با توجه به نیاز مشتریان ساخته شده است

رنگ نوار نسوز

براون، قرمز، سفید، سیاه، خاکستری و غیره
همانطور که در مورد نیاز مشتریان است


مطالب مرتبط:

پارچه نسوز – ورق نسوز – نخ نسوز

Enter your keyword